APIE

edON akademija

Studentams padedame esamus įgūdžius pritaikyti naujose arba skaitmenizuotose esamose specialybėse šitaip didinant konkurencingumą darbo rinkoje. Kompanijoms - sukuriame būdus rasti, išlaikyti ir stiprinti šiuolaikines žinias turinčius darbuotojus, kelti kompetencijas, verslo konkurencingumą.

edON akademijaedON akademija
edON MISIJA

Tavo skaitmeninės karjeros sėkmė

edON akademija

edON misija – ne tik kokybiškai išdėstyti kurso medžiagą, bet ir padaryti teigiamą įtaką Tavo sėkmingoje karjeroje! Tikime, kad moderni karjera pagrįsta nuolat atnaujinamais ir paklausiais įgūdžiais, kurie ir atveria kelius į profesinę sėkmę ir finansinį stabilumą.

edON akademija
edON PRINCIPAI

Tikime motyvacijos ir naujo požiūrio į karjerą galia

Norime, kad kiekvienas iš edON studentų atrastų naują, patinkančią ir stabilią karjeros kryptį. Pastebime, jog kartu su karjeros pokyčiais pasikeičia ir požiūris į profesinį tobulėjimą, taip kyla daugiau motyvacijos augti kaip specialistui, atsiranda galimybė gyventi laimingesnį ir finansiškai aprūpintą gyvenimą!

Pagarba

Į kiekvieną edON studentą žiūrime su pagarba ir siekdami išpildyti jo(s) tikrąjį potencialą, nepaisydami esamų kompetencijų ar patirties.

Bendruomeniškumas

Norime, kad studijų metu būtumėte apsupti proaktyvių, besidominčių ir ambicingų būsimų ir esamų specialistų, kurie gali tapti ne tik studijų draugais, bet kolegomis ir mentoriais.

Realistiškumas ir ryžtas

Nauji karjeros keliai gali pasirodyti painūs, būtent todėl visa edON komanda padės neprarasti motyvacijos ir ryžtingai eiti naujojo tikslo link.

Įvairovė

Tikime, kad skirtingos asmenybės, patirtys ir nuomonės atveria galimybes naujoms idėjoms!

MŪSŲ ISTORIJA

Edukacijos ir verslo patirtis

Kai susijungia akademinė patirtis ir
šiuolaikinio technologijų verslo išmanymas… Gimsta edON!

2022
Įsteigėme edON akademiją

Pasitelkėme savo ilgametę IT technologijų ir švietimo sektorių patirtį. Apjungę idėjas, aiškų supratimą apie IT rinkos poreikius   - kviečiame prisijungti prie komandos, kuri savo pasakojimus grįs ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir ilgamete praktika!

2023
Kaunas - Vilnius - Klaipėda

Startavę Kaune, jau braižome planus Vilniaus ir Klaipėdos padaliniams - sekite naujienas!

edON akademija
LEKTORIAI ir mentoriai

edON komanda

edON komandoje – proaktyvūs ir ilgamečiai savo srities specialistai, dėstytojai, asmeniniai karjeros konsultantai ir verslo atstovai, kurie užtikrina kursų aktualumą ir pritaikomumą.

Prisijunk prie mūsų
KAIP MUS RASTI

edON padaliniai

Neradai mūsų savo mieste? Pasinaudok galimybe dalį laiko mokytis online ir gauk subsidiją kelionės išlaidoms.