Technologijų projektų valdymas

Dainius Stasiulis

Dainius Stasiulis programinės įrangos vystymo srityje dirba nuo 2014 metų. Per šį laikotarpį lektoriui teko išbandyti įvairias roles, susidurti su skirtingo tipo projektais, nes dirbo ir mažose įmonėse ir didelėse korporacijose. Per šį laikotarpį Dainius sukaupė daug pamokančių istorijų ir tai apibūdina jo mėgztama frazė: „Smagu kai kelias rožėm klotas, kol neužlipi ant spyglio. Tada labai gera pamoka ko ir kaip saugotis“.

Net darbinės Dainiaus rolės yra įvairios: jis dirbo IT projektų vadovu, Scrum meistru, Agile coach, software engineering manager, delivery manager, bei team leader. Ir teko dirbti su projektų valdymu, proceso vystymu, komandos auginimu, bei samda. Projektai, kuriuos su komandomis atliko Dainius, apima tinklapius, individualias sistemas, mobilias aplikacijas, virtualios ir papildytos realybės, R&D ir kitus projektus. 

Jį visuomet žavėjo žmonės ir santykis su jais. Gal tiek aplinka, tiek temperamentas lėmė, kad dauguma pasirinkimų ir iššūkių buvo susijusių su žmonėmis. Jo tikėjimas, kad gauni tiek kiek duodi, atvedė į tai, kad jau beveik 10 metų užsiima mentoriavimu, tiek profesinėje srityje, tiek savo alma mater. Taip pat savanoriauja įvairiose asociacijose ir veiklose. Dainius sako: „drauge mes galime pasiekti visus tikslus ir įveikti visas kliūtis“. Ir aplamai, savo veikloje lektorius pastoviai tobulinasi, mokosi Agile metodikos gudrybių, psichologijos, bei kitų gudrybių kurios padėtų vystyti procesus ir santykius su kolegomis.