Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu nerandi atsakymo į Tau kylančius klausimus - drąsiai skambink arba rašyk mums žinutę Tau patogiu būdu.

Kodėl turėčiau rinktis edON kaip savo persikvalifikavimo partnerį?

Nes mūsų požiūris yra paruošti startui, o ne prikepti! Darydami studentų atranką, užtikriname, kad Tavo kolegų grupė bus motyvuota ir iš tikrųjų norinti pakeisti savo karjerą ar stipriai patobulėti esamoje pozicijoje. Su tokia grupe, tikime, kad kartu pasinaudosite visomis edON teikiamomis papildomomis tobulėjimo galimybėmis, kurios yra sukurtos Tavo visapusiškam naujos skaitmeninės karjeros startui.

Ar man reikia turėti patirties programavime ar kitoje IT srityje prieš pradedant mokytis edON akademijoje?

Žinios iš IT srities nepakenks, bet jeigu aktyviai dalyvausi akademijos paskaitose, atliksi visas užduotis ir papildomai domėsiesi pasirinktų kursų sritimi, sėkmingai akademiją baigsi ir be papildomų išankstinių IT srities žinių.

Kiek man kainuos studijuoti edON akademijoje? Kokia yra programų kaina?

Studijuoti edON akademijoje Tau gali nekainuoti nieko – jeigu atitinki užimtumo tarnybos keliamus kriterijus. Daugiau pasiskaityti ir pasidomėti šiomis finansavimo galimybėmis gali čia. Taip pat, tobulėjimą pas mus gali finansuoti Tavo dabartinis darbdavys, gali rinktis finansavimo iš Tavo ateities atlyginimo galimybę ar asmeninėmis lėšomis.

Ar man reikalingas atitinkamas išsilavinimas, norint mokytis edON akademijoje?

edON akademijos kursai yra orientuoti į vidurinį išsilavinimą ir bet kokios srities kvalifikaciją turinčius asmenis, nes edON akademija suteikią aukštos pridėtinės vertės kompetencijas, kurias geriausiai yra derinti su jau turimomis žiniomis.

Kokiais kriterijais vadovaujatės atsirinkdami edON akademijos studentus?

Pats svarbiausias kriterijus yra studento motyvacija ir apgalvotas noras persikvalifikuoti pasirinktoje srityje. Kiti kriterijai į kuriuos atsižvelgiame priimdami studentus į akademiją yra kandidato kompiuterinio raštingumo žinios, loginis mąstymas bei anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B1 lygiu.

Kaip vyksta atranka į edON akademiją? Nuo ko man pradėti?

Atranka prasideda nuo kandidato išreikšto noro tapti mūsų akademijos studentu. Tai gali padaryti pasirinkto kurso puslapyje arba jei užpildysi formą viršuje. Tuomet į savo nurodytą el.paštą gausi informacinį laišką su nuoroda į pirmąjį atrankos etapą – atrankos testą. Jeigu šio testo Tavo rezultatai atitiks edON akademijos keliamus reikalavimus savo studentams, tuomet mūsų komanda pakvies Tave pasikalbėti ir plačiau aptarti Tavo persikvalifikavimo pasirinkimą ir motyvaciją tai padaryti. Po šio, antrojo atrankos etapo, pakviesime Tave prisijungti prie edON akademijos ir tapti mūsų kursų studentu.

Kokios edON programų starto datos? Ką daryti, jeigu kursai, kurie mane domina, prasidės dar tik už kelių mėnesių?

Numatytas kursų pradžios datas gali rasti programos aprašyme. Na, o jeigu dominantys kursai prasideda ne iš karto, žinok, kad edON komanda yra paruošusi Tau pasiruošimo kursams medžiagą, kad laikas iki kursų pradžios būtų praleistas kuo produktyviau. Tad vienu ar kitu atveju, susisiek su mumis ir mes tikrai rasime, kaip Tau pradėti šią kelionę nedelsiant.

Kiek laiko trunka edON programos? Ar yra galimybė derinti darbą ir tuo pačiu metu mokytis edON akademijoje?

edON programų trukmė varijuoja nuo 1 mėnesio intensyvių kursų iki 7 mėnesių ištęstinių kursų. Pagrindiniai skirtumai tarp intensyvių ir ištęstinių yra jų vykdymo laikas, intensyvumas savaitės laikotarpyje ir kam jie skirti. Tad trumpai paaiškiname: intensyvūs kursai vyksta d.d. metu, nuo 8:00/9:00 iki 17:00/18:00, 8 val. per dieną, 5 dienas per savaitę ir yra skirti šiuo metu darbo neturintiems asmenims, na, o ištęstiniai kursai per vieną savaitę išsidėlioja taip, kad Tavo dienotvarkėje užima nuo 9val. iki 15 val. per savaitę (vakarais ir šeštadieniais). Šiuos kursus gali rinktis šiuo metu dirbantys ir savo kompetencijas atitinkamoje srityje norintys pagilinti specialistai, nes ištęstiniai kursai yra patogiai derinami su darbinėmis atsakomybėmis!

Ar man reikia turėti savo asmeninį kompiuterį ar įsigyti kitą mokomąją medžiagą, kompiuterinių programų paketus?

Atsakome trumpai - ne. edON akademija pilnai aprūpina savo studentus, tiek techniniais ištekliais, tiek kita mokomąja medžiaga. Mums svarbu, kad Tau būtų patogu!

Kokie infrastruktūriniai patogumai manęs laukia nusprendus mokytis edON?

Kadangi esame įsikūrę pačiame miesto centre – BLC2, K. Donelaičio gatvė 60 – mus lengvai pasieksi važiuodamas su viešuoju transportu, turėsi platų parkavimosi galimybių pasirinkimą (BLC2 turi ir didžiausią mieste požeminę parkavimo aikštelę), galėsi pietauti mūsų virtuvėlėje ar rinktis iš aplink esančių kavinių bei visada vaišintis edON studentui skiriamais užkandžiais ir karštaisiais gėrimais.

Ar galiu pasinaudoti GPM lengvata jei už mokslą moku savo lėšomis?

GPM lengvata taikoma neatsižvelgiant į tai, už kelintas studijas ar profesinį mokymą yra sumokėta. Pasikeitus įstatymui nebeliko apribojimo, kad mokesčio lengvata galima tik už pirmąją aukštojo mokslo kvalifikaciją ar pirmąją profesinę kvalifikaciją.