Skaitmeniniai įgūdžiai organizacijoms

Šiandien kiekviena kompanija yra technologijų kompanija – programinės įrangos sprendimai virto kertiniais verslo komponentais ir beveik kiekvienas darbas reikalauja skaitmeninių įgūdžių.

edON akademija veikia kaip išorinis karjeros partneris – nuo pagal įmonę sukurtų mokymo programos naujų ar esamų darbuotojų įgūdžių plėtimui, vadovams ir sprendimų priėmėjams skirtos techMBA programos iki kolektyvo karjeros planavimo edON plėtojamu dirbtinio intelekto įrankiu.

edON akademija
edON akademija

IT karjeros planas ir sistema

Kompetencijų auginimas įmonės viduje imlus laikui ir ištekliams, asinchroniniai online kursai nepakankami siekiant norimų rezultatų, o negalintys tobulėti darbuotojai neišnaudoja potencialo ir renkasi kitas įmones.

All access paketas suteikia jūsų komandos nariams galimybę tobulinti įgūdžius pasirinktuose edON kursuose ar atskiruose moduliuose.

Dalyviai galės pasirinkti paskaitas Vilniuje, Kaune, online arba paskaitų įrašus patogiu metu. Įgis karjerai reikalingų aktualių skaitmeninių kompetencijų ir kurs didesnę vertė įmonei.

Plačiau

Organizacijai pritaikytas turinys

Universitetai ar kolegijos nespėja vytis rinkos poreikių ir mokyti nišinių profesijų specialistus pasiruošusius kurti nuo pirmųjų dienų naujoje darbovietėje.

Specialiai pagal įmonių poreikius sukurtos mokymo programos įgalina suteikti konkrečiam darbui atlikti reikalingus praktinius įgūdžius, suteikti žinių apie būsimos darbovietės veiklos specifiką ir atrasti tinkamiausius talentus dar prieš pasirašant darbo sutartį.

Mokymo programos gali būti skirtos ir šiuo metu nedirbantiems, ir darbą turintiems asmenims bei finansuojamos Užimtumo tarnybos lėšomis.

Mūsų kurta individualizuota programa
Registrų centrui


Sukursime mokymų programą pagal Jūsų įmonės specialistų poreikį

Susisiekime
edON akademija

techMBA vadovams

Aukštųjų technologijų žinių ir kompetencijų neturintiems vadovams sunkiau formuoti technologijų strategiją, priimti sprendimus kurioms iniciatyvoms skirti prioritetą, pasirinkti technologijų partnerius ar valdyti rizikas.

Įtraukiantis turinys, sukurtas tech srities lyderių suteiks ne tik teorinių žinių, bet ir praktinės patirties priimant strateginius technologinius sprendimus įmonės veikloje:

AI pagrindai ir galimybės, Programinės įrangos kūrimas, Vartotojo patirties dizainas, Kibernetinis saugumas, Testavimas kokybei užtikrinti, Debesų kompiuterija, Didieji duomenys ir analitika, Diegimo ir palaikymo kaštai

Generatyvinis AI, no-code sprendimų kūrimas, Tech projektų valdymas, Skaitmeninė rinkodara, Optimizavimas paieškai (SEO), El. pašto rinkodara, Online reputacijos valdymas, Daiktų internetas, AR/VR

10 mėn. kursas — Gyvi seminarai kartą per mėnesį, įrašomos online paskaitos kas savaitę.

Tapk geresniu vadovu dirbtinio intelekto amžiuje!

Pranešimai ir dirbtuvės

Nesate apibrėžę technologijų taikymo ir talentų auginimo strategijų?

Susisiekite dėl įvadinės paskaitos jūsų organizacijai apie:

Skaitmeninę transformaciją

Upskilling / reskilling / lojalumo didinimą

Pasiruošimą AI įrankių naudojimui ir pokyčio valdymą

Future of work

edON akademija
LEKTORIAI ir mentoriai

edON komanda

edON komandoje – proaktyvūs ir ilgamečiai savo srities specialistai, dėstytojai, asmeniniai karjeros konsultantai ir verslo atstovai, kurie užtikrina kursų aktualumą ir pritaikomumą.