Gauk 100% finansavimą naujos karjeros pradžiai!

edON kursų suteikiamos inovatyvios kompetencijos kuria aukštą pridėtinę vertę,
todėl Tavo studijos ne tik gali būti finansuojamos UŽT ir ES lėšomis,
bet gali ir gauti stipendiją kol mokaisi (taikoma ir dirbantiems).

Jau išnaudojai UŽT finansavimą?
Suteikiame galimybę už kursus mokėti tik tada, kai pradėsi savo naują karjerą.

Sužinok video instrukcijoje arba skaityk aprašymą žemiau👇

Užimtumo Tarnybos finansavimas

  1. Pasirašyti dvišalę arba trišalę sutartį su UŽT. Dvišalės sutarties atveju, pasirinkti kur mokytis galėsi savarankiškai, o savo naujos karjeros kompanijos ieškosi arba individualią freelance veiklą pradėsi kai pabaigsi edON akademiją. Trišalė sutartis pasirašoma jei turi būsimą kompaniją, kuri po mokymo įdarbins Tave pagal įgytą kompetenciją ne trumpiau, kaip 6 mėnesiams. Jei pasirašai trišalę sutartį, turi suderinti su kompanija, kuris mokymo teikėjas yra tinkamas.
  2. Prieš pasirašant pirmuosius dokumentus (dvišalę ar trišalę sutartį ir kuponą), Tau reikia informuoti UŽT, kokio tipo parašu pasirašinėsi (elektroniniu ar fiziniu). Pasirašant elektroniniu parašu, ant pasirašomo dokumento, nesvarbu kokią sistemą pasirašymui naudosi, visuomet reikia pasirinkti neatvaizduojamo parašo funkciją.
  3. Kai UŽT nuspręs, kad Tau suteikia finansavimą mokymams – užpildys kuponą, kurį atsiųs mums. Kai mes užpildysime savo dalį, šį dokumentą pasirašysime el. parašu Dokobit sistemoje ir perduosime Tavo pasirašymui.
  4. Taip pat, iki mokymų pradžios mes užpildysime profesinio mokymo sutartį ir sudarysime Tavo kursų programos tvarkaraštį. Su šiais dokumentais be abejo reikės susipažinti ir Tau bei juos pasirašyti.
  5. Dar svarbu, kad prisimintum, jog reikia išsiimti sveikatos pažymą ir ją pateikti UŽT prieš kursų pradžią. Visi minimi dokumentai turi būti sutvarkyti ne vėliau, nei viena diena iki kursų pradžios!
  6. Jeigu atlikai visus aukščiau esančius žingsnius – SVEIKINAME! Dokumentacinis procesas kone baigtas. Juo pakartotinai reikės susirūpinti tik mūsų kursams einant į pabaigą. Bet nepergyvenk, mes apie tai informuosime!

Ateities atlygio dalis

Mes tikime Tavo nauja karjeros sėkme po edON akademijos kursų baigimo, dėl to suteikiame galimybę už kursus mokėti tik tada, kai pradėsi savo naują karjerą ir gausi atlygį siekiantį €2'000 prieš mokesčius. Jeigu jau turi bent minimalios technologijų ar projektų valdymo patirties ir Tau įdomi ši finansavimo priemonė – susisiek dėl atrankos užduoties.

Mokant asmeniškai

Jeigu už mokymų programą nusprendei mokėti savom lėšomis, turi tris galimybes:
Mokėti visą sumą iš karto - pavedimu, ne vėliau nei 7 d. iki kursų pradžios.
Išsimokėtinai - sudarius sutartį su kvalifikacijos kėlimą kredituojančia įmone.
Dalimis - iš anksto suderinus su edON administracija.