Mobiliųjų aplikacijų testavimas

Mobiliosios aplikacijos yra nebeatsiejama technologijų vartotojų gyvenimo dalis, todėl testuotojo žinių spektras turi apimti ir šių testavimo ypatumų išmanymą.

€2.157
 / 
Registruotis
Finansuoja UŽT. Kaip gauti?
Skirta: 
Pažengusiems
Trukmė: 
nedirbantiems 
160 val.
 / 
1 mėn.
,
dirbantiems 
 / 
Paskaitų įrašai: 
Taip
1:1 mentorystė
Kita grupė: nuo 
2024-04-17 Kaune
Darbo dienomis
 nedirbantiems; 
 dirbantiems 
UŽT kodas: 
223002695
 / 

Apie kursą

Jeigu turi gerus programinės įrangos (PĮ) testavimo pagrindus, bet nori įgauti papildomų žinių apie mobiliųjų aplikacijų testavimą ir suvokti pagrindinius skirtumus nuo standartinio testavimo proceso, šis kursas yra tinkamas pasirinkimas. 

Mobiliosios aplikacijos yra nebeatsiejama technologijų vartotojų gyvenimo dalis, todėl profesionalaus PĮ testuotojo žinių spektras turi apimti ir mobiliųjų aplikacijų testavimo ypatumų išmanymą. 

Kurso metu suteikiamos išsamios žinios apie mobiliųjų aplikacijų testavimo strategijas. Atliekami praktiniai testavimai, aptariamos klaidos, kurios kyla testavimo metu ir jų išvengimas vykdant automatizuotus testus. Analizuojamos gerosios praktikos, susipažįstama su naujo projekto testavimo tipo pasirinkimais, išsigryninami kriterijai kuriais reikia vadovautis renkantis mobiliųjų aplikacijų automatinio testavimo karkasą.

Ko išmoksiu?

  1. QA pagrindai. Modulio pradžioje, bus atnaujinamos ir suteikiamos papildomos žinios apie pagrindinius testavimo procesus:  PĮ (programinės įrangos) kūrimo ciklą, testavimo vaidmenį, procesus, tipus, API, duomenų bazes bei serverius, versijų kontrolę, projektų valdymo praktikas.
  2. Mobiliųjų aplikacijų (MA) testavimas. Gilinamasi į mobiliųjų aplikacijų tipus, įrenginius, bei testavimo skirtumus tarp web ir mobiliosios aplikacijos testavimo.
  3. MA testavimo procesas. Per skirtingas temas išanalizuojami automatiniai testai naudojami MA testavime, susipažįstama su pagrindiniais kylančiais testavimo iššūkiais bei aptariami jų sprendimo būdai. Aptariamos gerosios MA testavimo praktikos, jų įgyvendinimo žingsniai ir išanalizuojami automatinio testavimo privalumai bei trūkumai, iššūkiai ir jų sprendimo būdai. 
  4. Testavimo karkasai. Testavimo karkaso pasirinkimo kriterijai, karkasų skirtumai ir panaudojimo galimybės.
  5. Funkcinis, patogumo, suderinamumo, veiksmingumo testavimas.
  6. Mobiliųjų aplikacijų testavimo strategijos kūrimas.
  7. Įvadas į Appium karkasą, struktūra ir konfigūravimas. Vartotojo sąsajos elementų identifikavimas pagal skirtingus lokatorius. Mobiliųjų gestų naudojimas ir pavyzdžiai.
  8. Testo struktūros kūrimas naudojant Jest testavimo karkasą.
  9. Automatinių testų paleidimas, ataskaitų analizavimas ir klaidų registravimas.
  10. Lygiagretaus (kelių mobiliųjų įrenginių arba operacinių sistemų) testų paleidimo konfigūravimas.

Registracija

Ačiū! Registracija sėkminga, netrukus su Tavimi susisieksime!
Oops! Something went wrong while submitting the form.