No-code sprendimų kūrimas ir AI įrankiai

No-code (low-code) įrankiai leidžia kurti programinės įrangos sprendimus be programavimo žinių. Greitai ir efektyviai kurti internetines svetaines, programėles, automatizuoti verslo procesus, sutaupyti laiką ir padidinti produktyvumą.

€3.625
 / 
Registruotis
Finansuoja UŽT. Kaip gauti?
Skirta: 
Pradedantiesiems
Trukmė: 
nedirbantiems 
320 val.
 / 
7 mėn.
,
dirbantiems 
 / 
Paskaitų įrašai: 
Taip
1:1 mentorystė
Kita grupė: nuo 
2024-04-09 Kaune
Vakarais ir šeštadieniais
 nedirbantiems; 
 dirbantiems 
UŽT kodas: 
223002763
 / 

Apie kursą

no-code (low-code) tai įrankiai, kurių pagalba kiekvienas gali sukurti programinės įrangos sprendimus nemokėdami programuoti - nuo internetinės svetainės ar telefono programėlės iki el. parduotuvės ar verslo procesų automatizavimo sistemų.

No-code yra programinės įrangos kūrimo būdas, kai programavimas pakeičiamas vizualaus kūrimo įrankių, leidžiančių kurti sistemas, integruoti skirtingas platformas, automatizuoti veiksmus pagal skirtingus scenarijus.

Kurti pritaikytus ir automatizuotus sprendimus, tarpusavyje apjungančius įvairias sistemas dažnai yra kompleksinis ir brangus procesas kurį sau gali leisti ne kiekvienas verslas. Generative AI įrankių ChatGPT, Midjourney įveiklinimas pasitelkiant juos verslo procesų automatizavime.

No-code sumažina programuotojų komandų poreikį ir leidžia kompanijoms sprendimus kurti greičiau. 

Taip pat komandos nariams be technologinių žinių tampa greičiau ir lengviau įvesti verslo poreikiais grįstus pakeitimus. Galiausiai, no-code įrankiai leidžia organizacijoms taupyti laiką ir padidinti produktyvumą, daugiausiai dėmesio skiriant vertės, o ne kodo kūrimui.

Jei gebi pasitelkti loginį mastymą arba valdyti vizualinę sprendimo dalį - gali kurti skaitmeninius produktus!

Ko išmoksiu?

  1. Įvadas. Skaitmeninės verslo transformacijos, verslo procesų, procedūrų, valdymo technologijų, IT sektoriaus principų bei design thinking metodikos ir UX pagrindų pristatymas.
  2. No-code pagrindai. Koncepcija, įrankiai, papildiniai, galimybės bei ribos, no-code ir low-code palyginimas, apžvelgiamos populiariausios platformos ir įrankiai.
  3. No-code duomenų bazės. DB sampratą, duomenų laikymo ir atvaizdavimo platformų, tokių kaip Airtable, Google Sheets ir Notion panaudojimas no-code sistemose.
  4. Projekto valdymas. Koncepciją, Agile ir Waterfall metodologijos, rolės ir atsakomybes, susipažinimas su populiariais projektų valdymo įrankiais Trello, ClickUp, Jira..
  5. Tinklapio kūrimas. Nuo one-page svetainės iki membership ar marketplace - architektūra, navigacija, UI/UX, testavimas ir susipažinimą su Webflow, Wix, Shopify.
  6. No-code workflow. Vartotojų veiksmai, duomenų valdymas, įvykiai, navigavimas, API integracijos.
  7. Programų kūrimas. Architektūra ir navigacija, CRUD, integracijos ir automatizacijos. Bubble, Google AppScript.
  8. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Skirtingi tipai, elementai, architektūra ir navigacija, 
  9. Procesai ir jų automatizavimas. Verslo procesų analizė, BPMN kalba procesų dokumentavimui, automatizavimo sprendimų logika ir platformos. 
  10. Realių verslo atvejų analizė ir no-code pritaikymas.

Registracija

Ačiū! Registracija sėkminga, netrukus su Tavimi susisieksime!
Oops! Something went wrong while submitting the form.