Programinės įrangos ir mobiliųjų aplikacijų testavimas (QA)

Programinės įrangos testavimas svarbus, siekiant užtikrinti, kad sukurtas produktas atitiktų visus nustatytus reikalavimus. Vertinant sistemos naudojimo patogumą, tikslumą, pilnumą, efektyvumą ir kitus veiksnius, testavimas padeda išlaikyti aukštus kokybės standartus. Technologijų įmonės pasikliauja kvalifikuotais kokybės inžinieriais, kad išvengtų problemų ir užtikrintų puikius rezultatus.

€3.960
 / 
Registruotis
Finansuoja UŽT. Kaip gauti?
Skirta: 
Pradedantiesiems
Trukmė: 
nedirbantiems 
480 val.
 / 
3 mėn.
,
dirbantiems 
 / 
Paskaitų įrašai: 
Dalis
1:1 mentorystė
Kita grupė: nuo 
2024-03-19 Kaune
Darbo dienomis
 nedirbantiems; 
 dirbantiems 
UŽT kodas: 
223002704
 / 

Apie kursą

Kodėl verta pasirinkti QA specialybę pradedant karjerą technologijų srityje?

  • Nebūtinos programavimo žinios
  • Konkurencingas atlygis
  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
  • Puikiai tinka pradedantiesiems
  • Karjeros galimybės QA ir susijusiose srityse 

edON programinės įrangos ir mobiliųjų aplikacijų kursas suteikia reikalingas žinias ir įgūdžius: susipažink su su programinės įrangos gyvavimo ciklu, įvairiais testavimo metodai ir išmok kurti testavimo planus, atvejus ir scenarijus.

Kurso metu įgysite praktinių įgūdžių, naudodamiesi testavimo automatizavimo, našumo testavimo ir defektų stebėjimo įrankiais bei technologijomis, tokiais kaip Selenium, JUnit ir TestNG. Taip pat sužinosite apie geriausias testavimu grįstos plėtros, nuolatinės integracijos ir nuolatinio išdėstymo praktikas. Sieksite išanalizuoti programinės įrangos kokybės užtikrinimo kritinius aspektus, tokius kaip rizikos vertinimas, testavimo padengimo analizė ir testavimo metrikos.

Mūsų programinės įrangos kokybės inžinieriaus kursas apima esminius kokybės inžinieriams reikalingus minkštuosius įgūdžius, tokius kaip efektyvi komunikacija, bendradarbiavimas ir problemų sprendimo technikos. Išmokite glaudžiai bendradarbiauti su programuotojais, produktų vadovais ir kitais suinteresuotaisiais asmenimis, siekdami aukščiausios kokybės programinės įrangos produktų. Supraskite, kaip prisitaikyti prie įvairių plėtros metodikų, tokių kaip Agile, Scrum ir Kanban, ir tapti programinės įrangos kokybės užtikrinimo meistru.

Kurso pabaigoje turėsite techninių žinių, praktinės patirties ir pasitikėjimo, reikalingo pasiekti sėkmę kokybės inžinieriaus vaidmenyje konkurencingame technologijų sektoriuje. Nepraleiskite šios galimybės išmokti programinės įrangos testavimo pagrindų, tobulinti savo įgūdžius ir prisidėti prie aukštos kokybės programinių produktų kūrimo.

Ko išmoksiu?

  1. Techninių  įgūdžių pagrindai. Modulis suteikia žinias apie HTML, CSS, JavaScript, UML bei supažindina su pagrindiniais programavimo standartais bei gerosiomis praktikomis. 
  2. Testavimo procesai ir PĮ (programinės įrangos) kūrimo modeliai. Suteikia išsamių žinių ir įgūdžių programinės įrangos testavimo srityje, leidžia įsigilinti į testavimo principus, procesus, metodus, tipus, klaidų registravimo procesą, daugiausia dėmesio skiriant efektyviam programinės įrangos kūrimo kokybės užtikrinimui.
  3. Projektų valdymo praktikos. Naudojant Agile (Scrum) praktikas ir dirbant tiek komandose tiek individualiai suteikiami projektų valdymo pagrindai, kurie suteikia įgūdžius ir žinias, reikalingas veiksmingai bendradarbiauti ir valdyti projektus naudojant Agile metodikas profesionalioje aplinkoje.
  4. Automatinis testavimas. Nesudėtingų web UI testų rašymas, bei mobiliųjų programėlių automatinių testų kūrimas, daugiausia dėmesio skiriant gerosioms praktikoms, patogumo ir didelio našumo užtikrinimui.
  5. PĮ. Suteikiamas bendras suvokimas apie programinės įrangos kūrimą bei valdymą, susipažįstama su duomenų bazių valdymu, skirtingomis operacinėmis sistemomis, serveriais, atvirojo kodo versijų valdymo sistema ir kt.

Registracija

Ačiū! Registracija sėkminga, netrukus su Tavimi susisieksime!
Oops! Something went wrong while submitting the form.