HR: Technologijų komandų talentų pritraukimas ir valdymas

Paklausiausių tech. talentų samdymas, tobulėjimo planavimas ir kalbėjimas viena kalba.

€2.023
 / 
Registruotis
Finansuoja UŽT. Kaip gauti?
Skirta: 
Pradedantiesiems
Trukmė: 
nedirbantiems 
160 val.
 / 
3.5 mėn.
,
dirbantiems 
 / 
Paskaitų įrašai: 
Taip
1:1 mentorystė
Kita grupė: nuo 
2024-04-17 Kaune ir Vilniuje
Vakarais ir šeštadieniais
 nedirbantiems; 
 dirbantiems 
UŽT kodas: 
223002892
 / 

Apie kursą

Perprask technologinių komandų atrankos procesus, išmok naujų komandos narių integracijos subtilybių bei įgyk komandos valdymo ir karjeros planavimo įgūdžių!

Technologijų rinka nuolatos kinta, o tech. specialistai turintys reikiamus įgūdžius – medžiojami (angl. headhunting). Norint užtikrinti technologijas kuriančios kompanijos sėkmę, svarbu nuo pirmųjų atrankos etapų gebėti išlaikyti kandidato susidomėjimą, atliepti jo poreikius bei atrinkti organizacijos komandai labiausiai tinkantį naują komandos narį. Apie visą tech. atrankos procesą (angl. recruiting pipeline) ir svarbiausias dedamąsias sužinosi viename iš šios programos modulių.

Tačiau atrinkti talentus yra vienas iš etapų. Siekiant sklandaus organizacijos darbo, naujus komandos narius reikia nuosekliai integruoti (angl. onboarding) į komandą, užtikrinti sveiką komandos gyvavimo ciklą bei kurti komandos kultūrą skatinančią visų narių įsitraukimą. Dirbant su technologinėmis komandomis, svarbu išmanyti ir tokių specialistų augimą, skatinantį organizacijos plėtrą ir tobulėjimo rodiklius. Šios temos taip pat bus Tech. talentų pritraukimo ir valdymo kurso dalis. 

Norint efektyviai valdyti techninę komandą ir kalbėti „viena kalba“ svarbu būti susipažinus ir su techninėmis temomis: programinės įrangos kūrimas, jos architektūra, pagrindiniai programavimo principai, tech. projektų valdymo metodologijos ir kitos technologinės temos, taip pat bus liečiamos šiame kurse.

Tad, šis kursas bus naudingas jei planuoji / nori dirbti technologinėse kompanijose žmogiškųjų išteklių atrankos ir valdymo pozicijose, o ypač naudingas tiems, kurie turi bendrosios projektų vadybos ar ŽI patirties, bet iki šiol nebuvo dirbę tech. įmonėse.

Ko išmoksiu?

  1. Projektų valdymo metodologijos ir įrankiai. Waterfall, Agile (Scrum ir Kanban), Programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklas (SDLC), pagrindiniai programavimo principai. Projektų valdymo įrankiai: Trello, ClickUp, Jira, Asana;
  2. Tech. talentų atrankos procesas. Atrankos įrankiai, šaltiniai, STAR metodas, automatizavimo sprendimai;
  3.  Tech. talentų integracijos sistema. Įvairovės ir įtraukties politika, integracijos procesas, darbo teisės ir buhalterinių procesų subtilybės;
  4. Tech. komandos valdymo praktikos. Komandos gyvavimo ciklas, komandos kultūra ir jos kūrimas (OKR’s, grįžtamojo ryšio kultūra, kt.), konfliktų ir pokyčių valdymas, emocinio intelekto svarba;
  5. Koučingas organizacijose;
  6. Tech. komandos įgūdžių vertinimas ir planavimas. Karjeros planavimas, įgūdžių identifikavimas, įsitraukimo skatinimas, organizacijos talentų tobulėjimo užtikrinimas. Ketvirčio / metinių pokalbių įgyvendinimas.

Registracija

Ačiū! Registracija sėkminga, netrukus su Tavimi susisieksime!
Oops! Something went wrong while submitting the form.