Išmok kurti įtraukias sąsajas ir teigiamą vartotojo patirtį!
Šiame kurse susipažinsi su UI/UX filosofijos pagrindais ir skirtumais bei viską išbandysi praktiškai. Vartotojo patirties (UX) ir naudotojo sąsajos (UI) projektai yra labai svarbūs kuriant žiniatinklio svetaines ir programėles. Į juos dažnai neatsižvelgiama kuriant programinę įrangą, tačiau jie atlieka svarbų nebylų vaidmenį pritraukiant ir išlaikant klientus, nes suteikia vizualiai patrauklią, sklandžią ir funkcionalią produkto naudojimo patirtį.
Kurse gilinsimės į: dizaino pagrindus, UX analizę ir tyrimus, vartotojo sąsajos stilius, vartotojo pažinimą, vartotoją orientuoto projektavimo procesą, prototipus, tinkamumo testavimą, skirtingus įrankius ir koncepcijas. Taip pat analizuosime skaitmeninės rinkodaros praktikas bei įvaldysime no-code įrankius. Kursas bus naudingas norintiems pagilinti savo kompetencijas vartotojų sąsajų ir patirties kūrimo sferoje ar įgyti šiuos gebėjimus bei pakreipti savo karjerą į UI ir UX pasaulį.
Studentai susipažins su pagrindiniais HTML elementais, jų atributais bei puslapio struktūra, taip pat išmoks CSS stilių pritaikymo principų, siekiant užtikrinti puslapio patrauklumą ir pritaikomumą įvairiems įrenginiams (responsiveness).
Supras, kaip internetinės svetainės yra aprašomos ir kaip naršyklės jas atvaizduoja.
Išmoks sukurti statinį puslapį, pritaikant įgytas žinias.
Studentai pradeda nuo Java command line įrankių – „Hello, World!“ programos kūrimo, jos kompiliavimo ir paleidimo. Toliau mokomasi Java sintaksės: kintamieji, duomenų tipai, funkcijos, sąlygos, for ir while ciklai, ciklo kontrolė su break ir continue. Praktinių užduočių metu kuriamos interaktyvios programos su įvestimi/išvestimi į konsolę.
Išmokus sintaksės pagrindus, pereinama prie klasių ir subklasių, aptariami OOP panaudojimai ir privalumai. Sukuriama programa, modeliuojanti objekto veikimą (pvz., automobilis, bankas). Jei lieka laiko, nagrinėjamos Java pritaikymo galimybės: darbalaukio aplikacijos su JavaFX arba Web appsai su Spring, priklausomai nuo studentų kurso.
Gilinamasi į bazinių įsitikinimų įtaką situacijos vertinimui. Susipažįstama su Cognitive Bias (individualiais/marketingo) – dėmesys į tai, kaip įvairūs šališkumo tipai veikia sprendimų priėmimą. Analizuojama STATUS QUO bias įtaka, pasipriešinimas pokyčiams. Supažindinama su prokrastinacija ir skirtingais jos įveikimo metodais.
Nuo one-page svetainės iki membership ar marketplace – architektūra, navigacija, UI/UX, testavimas ir susipažinimas su Webflow.
Nes mūsų požiūris yra paruošti startui, o ne prikepti! Darydami studentų atranką, užtikriname, kad Tavo kolegų grupė bus motyvuota ir iš tikrųjų norinti pakeisti savo karjerą ar stipriai patobulėti esamoje pozicijoje. Su tokia grupe, tikime, kad kartu pasinaudosite visomis edON teikiamomis papildomomis tobulėjimo galimybėmis, kurios yra sukurtos Tavo visapusiškam naujos skaitmeninės karjeros startui.
Žinios iš IT srities nepakenks, bet jeigu aktyviai dalyvausi akademijos paskaitose, atliksi visas užduotis ir papildomai domėsiesi pasirinktų kursų sritimi, sėkmingai akademiją baigsi ir be papildomų išankstinių IT srities žinių.