Verslui

Samdykite mūsų alumni, apmokykite esamą komandą, dalyvaukite rengiant ir tobulinant mūsų kursų programas!

Esame naujos kartos darbuotojų pritraukimo, atrankos, mokymo ir samdymo partneriai.

Dideles šiuolaikinių įgūdžių turinčių darbuotojų samdymo ir išlaikymo sąnaudas lemia jų trūkumas ir poreikio nespėjanti patenkinti švietimo sistema.

edON akademija padeda verslui ruošdama specialistus sunkiausiai užpildomoms pozicijoms: nuo vienintelio reikalingo darbuotojo iki specialiai įmonei pritaikytų grupių.

Nuo pirmosios dienos būsime partneriai, užtikrinantys tiek studento, tiek būsimojo darbdavio lūkesčius.

edON akademija

Samdykite didžiausią potencialą turinčius pradedančiuosius technologijų talentus, kuriuos apmoko, patikrina ir rekomenduoja mūsų dėstytojų, mentorių ir karjeros konsultantų komanda.

Lūkesčius pranokstantys darbuotojai

edON akademija

Atranka, testavimas ir egzaminavimas

edON studentai priimami tik po atrankos egzaminų,  visų kursų metu mokomi teorinių ir praktinių įgūdžių. Mentoriai kas savaitę asmeniškai aptaria studentų progresą, o nedidelės, iki 20-ies žmonių grupės lemia maksimalų dėmesį. Kursus baigę studentai yra atlikę ne tik praktiką, bet ir išlaikę egzaminus, vykdę simuliacinius darbo pokalbius ir testines užduotis.

Motyvuoti ir jau patyrę studentai

Absoliuti dauguma edON studentų jau turi diplomus ar praktinės patirties ir įrodė savo ryžtą padaryti rimtą karjeros pokytį. Kursų metu mokomės ne tik funkcinių įgūdžių, bet ir darbo komandoje bei komunikacijos. Studentai mokomi ir mentoriaujami rinkoje šiuo metu dirbančių ekspertų, o mokymo procesas replikuoja Agile aplinką renkantis praktines užduotis iš realaus gyvenimo.

Pagal individualius poreikius

Derinkite savo samdymo ir augimo planus su edON programomis. Apmokykite mūsų studentus pagal jūsų verslo specifiką ir poreikius. Galime atrinkti iki 20-ies specialistų grupes, apmokyti pagal suderintas gaires, organizuoti individualias praktikas ir tęsti ugdymą jau įsidarbinus.

edON akademija

IT karjeros planas ir sistema

edON apjungia praktinę dėstytojų patirtį, rinkoje pasiteisinusias mokymo programas, specialistų profiliavimo įrankius ir konkrečiam verslui pritaikytas karjeros plano sistemas. Šitaip darbuotojams galime padėti kryptingai augti ir tobulėti.

Vidiniai mokymai

Paruošiame naują arba atnaujiname verslo jau turimą mokymų medžiagą. Pagal individualius poreikius organizuojame intensyvius arba dalį dienos (etato) užimančius mokymus - gyvai, epizodais, nuotoliniu ar hibridiniu būdu. Specializuoti edON mokymų paketai sprendžia konkrečias praktines verslo problemas pagal realius pavyzdžius.

edON akademija
edON akademija

Nuosava IT komanda

Siūlome galimybę suburti IT talentus kitų sektorių įmonėse. Kam samdyti IT konsultantus ir tiekėjus, kai galite įdarbinti apmokytus, potencialą turinčius darbuotojus į pareigas, susijusias su technologijomis, duomenimis ar skaitmenine rinkodara?